KIVI
— запалювати бачення

KIVI — міжнародна компанія, розробник і виробник смарт-телевізорів і TV-сервісів.

Продукція під однойменним брендом реалізується на європейських і азіатських ринках, а ТV-сервіс KIVI TV доступний на всіх телевізорах з системою Android в Україні.

Розробку телевізорів і ТV-сервісів здійснює міжнародна команда фахівців KIVI, а виробництво ведеться на високотехнологічних заводах Європи і Азії з міжнародною системою контролю якості.

За підсумками 2019 року бренд KIVI увійшов в ТОП-3 за обсягом продажів телевізорів в Україні.

Продукція ТМ KIVI - була удостоєна нагороди «Вибір року 2019», «Вибір року 2020», а сам бренд отримав дві нагороди премії Effie Awards, в тому числі в престижній номінації «Бізнес-виклик, або Давид проти Голіафа».

Філософія KIVI

Ми не ускладнюємо. У розробці продукту ми керуємося основним для нас критерієм – клієнтським досвідом. Ми усвідомлюємо, що відпочинок – це частина вашого повсякденного життя. А тому робимо технологічний продукт максимально простим та доступним.

KIVI - це команда мрійників, які щоденно працюють над тим, щоб зробити найостанніші технології в телевізорах доступними великій кількості людей. Це найкраща команда експертів на ринку смарт-телевізорів, яка за 4 роки з невеликого стартапу виростила великий міжнародний бізнес, що фокусується виключно на створенні розумних телевізорів.

Якість KIVI

Ми впевнені у своєму продукті. Створюючи KIVI, ми розробили власне програмне забезпечення із зрозумілим на інтуїтивному рівні інтерфейсом. Для цього зібрали команду з понад 300 кращих спеціалістів з різних куточків світу.

Виробництво телевізорів зосереджене на високотехнологічних заводах у Європі та Китаї за міжнародною системою контролю якості ISO 9001. За усіма процесами пильно слідкують європейські експерти.

Щомісяця ми оновлюємо програмне забезпечення, додаємо новий функціонал та нові можливості. Для нас важливо бути на одній хвилі з нашими клієнтами. Наше пріоритетне завдання – вас чути і вдосконалюватися.

SMART-інтерфейс KIVI Vision

Переглядайте контент та керуйте улюбленими додатками на великому екрані зі своїх смартфонів. За допомогою унікальної цілісної екосистеми KIVI Vision, що поєднує ергономічний телевізор, розумний пульт та мобільний додаток з управлінням KIVI Remote.

Безпека та комфорт

Ми забезпечуємо своїх клієнтів підтримкою 24/7. У разі виникнення питань, ви завжди можете зв’язатися з технічним оператором call-центру, а в разі сервісного випадку – викликати швидкий pick up service, що в зручний для вас час забере техніку на перевірку.

Шановний клієнт, якщо у Вас виникли питання, задайте їх експерту у мессенджері або напишіть нам на пошту support@kivismart.com
Оберіть, будь ласка, мессенджер для зв'язку