KIVI
— запалювати бачення

KIVI — це сучасний європейський бренд телевізорів.

Використовуючи останні технологічні розробки галузі, ми створюємо продукт, який втілює ваше бачення ідеального телевізора для відпочинку та вдосконалення.

Телевізори KIVI об'єднують в собі стильний дизайн, зображення найвищої якості та швидкий і сучасний інтерфейс KIVI Vision на базі Android.

Місія KIVI

Створювати телевізори, користуючись якими люди отримують задоволення та вдосконалюються. Позитивно впливати на суспільство, відкриваючи нові можливості використання телевізора.

Якість KIVI

Ми створюємо сучасну техніку, контролюючи якість на всіх етапах – від виготовлення до полиці магазину, та, навіть, до вашого дому. Ми впевнені в якості телевізорів KIVI, тому надаємо збільшений гарантійний строк – 3 роки

Smart-інтерфейс KIVI Vision

Ми усвідомили, що сьогодні телевізор став гаджетом з найбільшим екраном для доступу до різноманітного контенту та інтернет. Тому ми приділяємо особливу увагу системі керування нашими телевізорами KIVI Vision.

Розроблений на базі Android, smart-інтерфейс KIVI Vision дозволяє легко та швидко знаходити та керувати контентом, а також дає доступ до широкого вибору додатків!

Цікаві факти

Бiльш 400
Кількість показників, за якою ми тестуємо продукцію перед відправкою по магазинах
Понад 200
Кількість сторінок у звіті з перевірки кожної партії товару

Наші цілі

Наше першочергове завдання – чути наших користувачів, для того, щоб реалізовувати унікальне бачення ідеального продукту для життя. Тому в структурі компанії є власний інженерний та IT-департамент. Наші спеціалісти постійно вивчають запити та відгуки користувачів KIVI, щоб оперативно реалізовувати їх ідеї.

OnlineПідтримка