KIVI
— запалювати бачення

KIVI — нідерландський бренд, заснований в 2016 році, належить міжнародному холдингу з виробництвом в Китаї і Європі.

Ми створюємо інноваційні та водночас прості продукти й сервіси, щоб ви без зайвих клопотів насолоджувалися побаченим та почутим.

Телевізори KIVI – це синергія легкого дизайну, найвищої якості зображення та звуку, а також сучасних технологій SMART TV.

Філософія KIVI

Ми не ускладнюємо. У розробці продукту ми керуємося основним для нас критерієм – клієнтським досвідом. Ми усвідомлюємо, що відпочинок – це частина вашого повсякденного життя. А тому робимо технологічний продукт максимально простим та доступним.

Якість KIVI

Ми впевнені у своєму продукті. Створюючи KIVI, ми розробили власне програмне забезпечення із зрозумілим на інтуїтивному рівні інтерфейсом. Для цього зібрали команду з понад 100 кращих спеціалістів з різних куточків світу.

Виробництво телевізорів зосереджене на високотехнологічних заводах у Європі та Китаї за міжнародною системою контролю якості ISO 9001. За усіма процесами пильно слідкують європейські експерти.

Щомісяця ми оновлюємо програмне забезпечення, додаємо новий функціонал та нові можливості. Для нас важливо бути на одній хвилі з нашими клієнтами. Наше пріоритетне завдання – вас чути і вдосконалюватися.

SMART-інтерфейс KIVI Vision

Переглядайте контент та керуйте улюбленими додатками на великому екрані зі своїх смартфонів. За допомогою унікальної цілісної екосистеми KIVI Vision, що поєднує ергономічний телевізор, розумний пульт та мобільний додаток з управлінням Kivi Remote.

Безпека та комфорт

Ми забезпечуємо своїх клієнтів підтримкою 24/7. У разі виникнення питань, ви завжди можете зв’язатися з технічним оператором call-центру, а в разі сервісного випадку – викликати швидкий pick up service, що в зручний для вас час забере техніку на перевірку.