KIVI
— запалювати бачення

KIVI — міжнародна компанія, розробник і виробник смарт-телевізорів. Продукція під однойменним брендом реалізується на європейських і азійських ринках.

Розробку телевізорів здійснює міжнародна команда фахівців KIVI, а виробництво ведеться на високотехнологічних заводах Європи та Азії з міжнародною системою контролю якості. Наш стратегічний партнер — компанія МТС, один із лідерів з контрактного виробництва телевізорів у світі.

У 2020 році ми стали сертифікованим партнером Google та Netflix, випустили нову лінійку телевізорів на базі Google Android TV 9 та отримали нагороду “Вибір року 2020”.

Філософія KIVI

Ми не ускладнюємо. У розробці продукту ми керуємося основним для нас критерієм – клієнтським досвідом. Ми усвідомлюємо, що відпочинок — це частина вашого повсякденного життя. А тому робимо технологічний продукт максимально простим та доступним.

KIVI — це команда мрійників, які щоденно працюють над тим, щоб зробити найостанніші технології в телевізорах доступними великій кількості людей. Це найкраща команда експертів на ринку смарт-телевізорів, яка за 5 років з невеликого стартапу перетворилася на великий міжнародний бізнес, що фокусується виключно на створенні розумних телевізорів.

Якість KIVI

Ми впевнені у своєму продукті. Виробництво здійснюється за міжнародною системою контролю якості та на потужностях найбільшого у світі контрактного виробника — компанії MTC. За усіма процесами пильно слідкують європейські експерти, а комплектуючі використовуються від провідних виробників компонентів з Китаю, Японії, Тайваню. Телевізори KIVI працюють на основі програмного забезпечення зі США.

Ми постійно оновлюємо ПЗ, додаємо нові функції та можливості. Для нас важливо бути на одній хвилі з нашими клієнтами. Наше пріоритетне завдання — постійно вдосконалюватися заради наших клієнтів.

KIVI MEDIA

Сучасний тренд у smart-телевізорах — це доступ до абсолютно нових можливостей. Ми розробили свій власний унікальний додаток KIVI MEDIA, який об'єднав в собі все, що потрібно для сімейного дозвілля. Тепер користувачі телевізорів KIVI на операційній системі Google Android TV мають доступ до якісного безкоштовного ліцензійного контенту відразу після розпакування нового пристрою і підключення до інтернету. У KIVI MEDIA є все, що потрібно для сімейного дозвілля: Канали, Фільми, Тренування та Ігри.

Безпека та комфорт

Наша клієнтська підтримка працює 24/7. Виникли запитання? Зв’яжіться з технічним оператором call-центру. Потрібне сервісне обслуговування? Просто викличте наш швидкий pick up service і ми в зручний для вас час заберемо техніку на перевірку.

Шановний клієнт, якщо у Вас виникли питання, задайте їх експерту у мессенджері або напишіть нам на пошту support@kivismart.com
Оберіть, будь ласка, мессенджер для зв'язку