Контроль балансу

Під час обертання барабану, білизна всередині пральної машини розподіляється рівномірно, що сприяє зниженню рівня шуму під час прання, а також збільшує термін служби пральної машини.

Збільшений завантажувальний люк

Збільшений люк пральних машин KIVI значно спрощує процес завантаження та розвантаження білизни.

Барабан Water Cube

Під час прання, унікальна форма стінок барабану утворює «водяну подушку», котра забезпечує делікатне поводження з білизною, навіть під час віджиму на максимальних обертах.

Функція швидкого прання

Пральні машини KIVI оснащені спеціальною програмою швидкого прання білизни, за 15 хвилин.

Просто додайте речі під час прання

Пральні машини KIVI стежать за процесом прання - коли настане відповідний момент, ви побачите значок котрий означає можливість дозавантаження білизни. Дозавантаження доступне навіть через тривалий час після початку прання.

Багатофункціональний дисплей

LCD-дисплей в пральних машинах KIVI спрощує роботу з їх функціоналом, відображаючи всю необхідну інформацію за обраною програмою прання та наявні додаткові можливості.

Широкий вибір програм

Завдяки широкому набору програм Ви зможете обрати саме той режим прання, котрий найкраще відповідаює типу завантаженої білизни. Про все інше подбає пральна машина.

Функція сушки білизни

При активації режиму сушки, на білизну починає подаватися тепле повітря, що допомагає випаровуватися волозі. В цьому режимі барабан обертається злегка струшуючи текстиль, що забезпечує його рівномірне просушування.

Вибір за вами

Пральні машини KIVI, це функціональний та розумний продукт, котрий зробить Ваше життя легше. Оберіть розмір та функціонал, який підходить саме Вам.