Kindle Vision
— запалювати бачення

Kindle Vision або просто KIVI — це українська компанія, створена з єдиною метою — розробляти і надавати продукт високої якості за доступною ціною.

Ми створюємо сучасну побутову техніку, контролюючи якість на усіх етапах — від виробництва до полиці магазина та, навіть, до вашої оселі. Наша команда постійно працює над поліпшенням програмного забезпечення та комплектації, щоб український споживач зміг отримати більше за свої гроші.

Ексклюзивним імпортером продукції є компанія Bigtrade з головним офісом у місті Київ.

Місія Kindle Vision

Покращувати життя українців, надаючи розумні і зручні у використанні пристрої високої якості за доступною ціною.

Місія Bigtrade

Робити внесок у розвиток бізнесу наших партнерів.

Якість KIVI

Щоб гарантувати високу якість, наша продукція проходить багатоетапні тестування, сертифікацію за сучасними українськими та міжнародними стандартами.

Наша першочергова задача — почути своїх споживачів, щоб реалізувати унікальне бачення ідеального продукту для життя. Саме тому у структурі компанії працює власний інженерний та IT-департамент. Наші спеціалісти постійно вивчають запити та відгуки українських споживачів, щоб оперативно реалізувати усі найкращі ідеї.

Цікаві факти

Бiльш 400
Кількість показників, за якою ми тестуємо продукцію перед відправкою по магазинах
Понад 200
Кількість сторінок у звіті з перевірки кожної партії товару

Наші цілі на три роки

Перший продукт, який ми запропонували українцям — SMART телевізори KIVI. Ми усвідомили, що сьогодні телевізор втратив свою класичну функцію, як пристрій для перегляду телебачення. Тепер це великий екран для доступу до різноманітного контенту та інтернету. Саме тому якісні SMART телевізори повинні бути доступні всім українцям незалежно від їх рівня доходу. В еру стрімкого поширення технологій, якісна техніка повинна бути легко доступна усім!

З моменту створення компанії у 2016 році, уже більше 25 000 українців довірилися KIVI, тому що ми не стоїмо на місці, постійно вдосконалюючи наш продукт, створюючи його саме таким, яким хоче бачити наш споживач.

А в липні 2017 ми уже готові запропонувати українцям нові продукти під брендом KIVI — надійні холодильники, багатофункціональні пральні машини з функцією сушки та іншу побутову техніку, та гаджети.

OnlineПідтримка