Ідеальний дизайн

Сукупність металу та декорованого пластику, в поєднанні з глубоким сірим кольором дозволяє холодильникам KIVI ідеально віглядати у будь-якому інтер'єрі та підкреслювати його сильні сторони.

  • Надійність і довговічність
  • Сучасні технології та матеріали
  • Економія енергії при використанні
  • Зручне управління
  • Продумана архітектура камер

Cистема охолодження Multi Air Flow

Рівномірний розподіл повітряних потоків дозволяє охолоджувати продукти харчування одночасно з усіх боків. Система Multi Air Flow утримує задану температуру та рівень вологості, що в декілька разів збільшує термін зберігання ваших продуктів.

Економія енергії

Холодильна техніка KIVI гарантує макимальну продуктивність при низькому споживанні електроенергії.

Технологія NoFrost

Завдяки технології NoFrost вам більше не знадобиться розморожувати холодильну та морозильну камери, а рівномірність температури повітря усередині холодильника дозволить довше зберігати свіжість ваших продуктів.

Функція Zero Fresh

Окремий відсік із зниженою температурою та високою вологістю дозволяє зберігати ваші продукти свіжими та корисними значно довше.

Світлодіодна (LED) підсвітка

Сучасна світлодіодна підсвітка холодильників KIVI значно ефективніше звичайних ламп, в показниках яскравості, енергоспоживання та терміну служби.

Технологія Super Cool

Дозволяє швидко охолодити продукти та напої. Температура в холодильній камері миттєво знижується до +2 - +4°С, при цьому продукти рівномірно охолоджуються спрямованими потоками повітря.

Нержавіюча сталь

Ми знаємо, що кухня - це місце підвищеної вологості, що може значно скоротити термін служби побутової техніки. Саме тому, холодильники KIVI мають корпус з нержавіючої сталі, завдяки чому завжди зберігатимуть свій зовнішній вигляд та надійність.