Питання та відповіді

Цікаві відео про KIVI Smart TV

Як активувати можливість встановлення програм не з Google Play store?

Необхідно зайти до меню налаштувань та дозволити встановлення додатків з невідомих джерел: потрібно переключити повзунок з положення «Заборонити» у положення «Дозволити» кнопкою вліво або вправо і натиснути ОК.

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Встановлення (Оновлення/Перевстановлення) ПЗ в ручному режимі

Важливо:

 1. Процедура встановлення видалить всі Ваші особисті дані на телевізорі і поверне його до стану "з коробки"
 2. Чітко дотримуйтесь інструкції із встановлення ПЗ. Ми не несемо відповідальності за несправності, що виникли внаслідок порушення Вами інструкції із встановлення ПЗ.
 3. Не вимикайте ТВ під час встановлення ПЗ до моменту появи головного меню.
 4. Ми не радимо передавати інсталяційний файл третім особам, тому що даний файл розраховано конкретно під Вашу модель, враховуючи дату випуску і серійний номер. Використання даного файлу для будь-якого іншого ТВ може призвести до його пошкодження, внаслідок чого необхідно буде звернутись до сервісного центру.

Інструкція:

Для всіх моделей на Android 7:

 1. Скачайте файл install.img на ваш комп'ютер.
 2. Скопіюйте файл в корінь (НЕ в папку, а просто в основну директорію) флеш-накопичувача з файлової системою FAT32.
 3. Підключіть накопичувач в USB порт вимкненого ТВ (ТБ необхідно відключити від мережі живлення). Попередньо витягніть всі інші накопичувачі або бездротові модулі/пристрої.
 4. Увімкніть ТВ в розетку.
 5. Після включення в мережу ТВ автоматично почне установку ПО. Перші 20 секунд можливий темний екран, після чого з'явиться меню прошивки зі статусом.
 6. Після закінчення поновлення вийміть накопичувач і видаліть файл оновлення, щоб уникнути випадкової прошивки ТВ.

Для всіх моделей на Android 6:

 1. Перейдіть за посиланням, яке Ви отримали від експерта СП (лист на електронну пошту/ повідомлення в чаті/ смс на телефон) і скачайте інсталяційний файл
 2. Переназвіть файл в Mstarupgrade.bin (деякі ОС можуть автоматично присвоювати розширення певному виду файлів, тому інколи не треба при перейменуванні файлу вказувати .bin)
 3. Підготуйте флеш-накопичувач. Для цього на своєму ПК відформатуйте флеш-накопичувач в файловій системі FAT32.
 4. Скопіюйте інсталяційний файл в корінь (не в папку, а саме в основну директорію) флеш-накопичувача.
 5. Підключіть накопичувач в USB порт вимкненого ТВ (індикатор внизу ТВ повинен горіти червоним). Попередньо витягніть всі інші накопичувачі або бездротові модулі/пристрої, підключені до ТВ.
 6. Затисніть джойстик-кнопку включення на корпусі ТВ (саме на корпусі ТВ) на 5-10 секунд, поки не з'явиться зображення процесу встановлення ПЗ на екрані ТВ.
 7. Дочекайтеся закінчення процесу встановлення ПЗ, не відключайте ТВ від мережі і не витягуйте накопичувач.
 8. Після закінчення встановлення ПЗ, витягніть накопичувач і видаліть файл оновлення, щоб уникнути випадкової перепрошивки ТВ.

http://support.kivi.ua/

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Додаток KIVI Remote

Додаток KIVI Remote створено для керування виключно Smart телевізорами KIVI. Додаток дозволяє використовувати смартфон як пульт ТВ, передавати фото/відео контент.

Підключення до смартфона доступно для телевізорів:

Всіх телевізорів серій "FR" (починаючи з діагоналі 32"), "FP", "UR", "UP" та "UC".

"K" серії, з діагоналями 24"-32", починаючи з версії ПЗ 2.0.0.130+*

"K" серії, з діагоналями 42"-65", починаючи з версії ПЗ 2.0.0.260+*

"X"серії, починаючи з версії 2.0.0.400+*

*Версію ПЗ Ви можете перевірити у налаштуваннях ТВ, розділ «Про пристрій».

Налаштування з'єднання смартфона с телевізором

 1. Перевірте, щоб пристрої знаходилися в одній інтернет мережі, а в налаштуваннях ТВ, у розділі «Спосіб вводу», було обрано режим «KIVI Keyboard».

 2. Увійдіть на своєму смартфоні у Google Play Store (Play Market) або App Store (для IOS) та задайте у пошуку Kivi Remote

 1. Оберіть додаток та натисніть "Встановити". Після встановлення відкрийте додаток.

 1. Оберіть ТВ KIVI, до якого необхідно під’єднати смартфон

Вітаємо, Ви успішно встановили додаток і під’єднали смартфон до ТВ.

Функції додатку:

Керування ТВ за допомогою клавіш віртуального пульту ДК на стартовій сторінці додатку.

Керування ТВ за допомогою указки. Для цього треба натиснути на виділену піктограму у верхньому меню додатку (див. мал. нижче) і переміщувати курсор, просто водячи пальцем по екрану смартфона.

Керування встановленими додатками на ТВ

Трансляція на ТВ фото/відео контенту з вашого смартфона

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до нашої цілодобової служби підтримки 0 800 606 600

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Авторизація у додатку Google Play store та встановлення додатків

Для повноцінного використання розширених можливостей Вашого Smart TV необхідно провести авторизацію у додатку Google Play Store.

Для чого це потрібно?

Авторизація дасть можливість купувати необхідні програми і завантажувати безкоштовні, встановлювати оновлення до вже існуючих додатків, а також видаляти їх.

Як виконати авторизацію?

Спочатку необхідно створити обліковий запис Google на будь-якому пристрої (смартфон, планшет, ПК). Зробити це безпосередньо на ТВ зручно за допомогою пульта-указки.

Після створення облікового запису Google запустіть додаток Google Play Store і введіть в запропонованому полі ваш обліковий запис

Далі додаток запропонує вам ввести логін та пароль

Ознайомтесь, будь ласка, з умовами та політикою конфіденційності

Та погодьтесь з ними

Далі ознайомтесь та прийміть умови використання додатку Google Play Store

Вітаємо, тепер ви можете встановлювати, видаляти, оновлювати додатки, які доступні в магазині, і ті, які вже встановлені на вашому ТВ.

Важливо: Якщо ви запустили додаток Google Play Store вперше, не поспішайте відразу встановлювати або оновлювати додатки. Дайте магазину деякий час, до 30 хвилин (в залежності від швидкості інтернет з'єднання), на оновлення самого себе. Цей процес проходить у фоновому режимі, тому ніяких індикаторів завантаження або процесу оновлення ви не побачите.

Коли магазин оновиться, його можна повноцінно використовувати. Нижче ми наведемо приклад, як встановлювати додатки, використовуючи пошук (додаток OLL.TV), а також як виконати установку додатків із зовнішніх джерел (додаток Team Viewer QS).

Для встановлення додатку за допомогою Google Play Store увійдіть в нього

У правій частині екрана ви можете бачити доступні до установки додатки. Для зручного пошуку потрібного додатку натисніть курсор на пульті ДК «Вгору» і підтвердіть «ОК». Автоматично буде включено режим пошуку за допомогою мікрофона (загориться червоним), але оскільки дана функція недоступна в наших ТВ, для появи спливаючої клавіатури натисніть «Вправо», далі введіть назву додатку, який Ви шукаєте).

Після того, як додаток знайдено (в нашому прикладі це OLL.TV), відкрийте його і виконайте встановлення

Після завершення встановлення перевірте, чи відобразився додаток на головному екрані в розділі Додатки. Як бачимо, додаток було успішно встановлено

Що робити, коли улюбленого додатку немає в Google Play Store, адже магазин телевізора не має стільки додатків, як магазин звичайного Android пристрою (смартфон, планшет та ін. працюють на ОС Android; ТВ використовує ОС Android TV 6).

Для вирішення цього питання, завжди можна скористатися установкою додатки з зовнішніх джерел (через USB порт).

Як виконати встановлення сторонніх додатків?

Для початку знайдіть і завантажте на свій ПК інсталяційний файл потрібного Вам додатку (файл повинен мати розширення * .apk, яке використовується в OC Android).

Скопіюйте його на флеш-накопичувач і підключіть його до ТВ. Після підключення ТВ визначить флеш-накопичувач і запропонує його відкрити

Погодьтесь відкрити флеш-накопичувач. Далі ТВ відкриє вікно, в якому будуть визначені флеш-накопичувач (порт USB) і внутрішня пам'ять пристрою. Виберіть USB

ТВ покаже Вам вміст флеш-накопичувача. Необхідно знайти інсталяційний файл з вашим додатком (в нашому випадку це додаток Team Viewer QS)

Перемістіть курсор на файл і натисніть «ОК». ТВ запропонує встановити додаток

По закінченню процесу встановлення Ви отримаєте повідомлення "Відкрити" або "Готово". Виберіть за потребою.

Тепер переконаємося, що додаток дійсно встановлено в розділі Додатки. Для цього вийдемо в головне меню, натиснувши «Будиночок» на пульті

Як ми бачимо, додаток було успішно встановлено!

Приємного користування!

Важливо: Просимо звернути увагу на те, що сторонні додатки, які ви встановлюєте з флеш-накопичувача, можуть бути несумісні з операційною системою ТВ і не будуть встановлені. Це викликано тим, що такі програми розроблялися для роботи на інших пристроях і не адаптовані для роботи в ТВ.

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Авторизація в додатку YouTube

Виконувати авторизацію безпосередньо у додатку YouTube не потрібно. Авторизація у додатку YouTube проходить автоматично після вашої авторизації у додатку Google Play Store (Play Market).

Змінити обліковий запис у додатку YouTube можливо лише змінивши обліковий запис у Google Play. Для цього необхідно виконати скидання ТВ до заводських налаштувань, і при повторній авторизації в Google Play вказати той обліковий запис, який ви хотіли б бачити у додатку YouTube.

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Додаток YouTube довільно закривається

Шановні клієнти, перш за все, хочемо вибачитися, якщо додаток YouTube на вашому ТВ не функціонує належним чином. Ми докладаємо максимум зусиль для вирішення даного питання, але це вимагає часу.

У даній інструкції ми запропонуємо вам рішення, яке допоможе виправити ситуацію, після чого Ви зможете повноцінно використовувати додаток.

Спочатку необхідно уточнити модель вашого ТВ. Дану інформацію Ви можете знайти в налаштуваннях телевізора, розділ «Про пристрій».

Якщо ваш ТВ має роздільну здатність екрану HD або FD (наприклад: 32HK30G, символ «H» вказує на HD роздільну здатність екрана; 40FK30G - символ "F" вказує на Full HD роздільну здатність), то, швидше за все, проблема пов'язана з оновленням додатку YouTube. Для вирішення проблеми Вам необхідно увійти в Google Play Store (Play Market) і обрати «Мої Додатки»

Оберіть додаток YouTube та видаліть оновлення

Потім увійдіть у розділ Налаштування Google Play Store

Оберіть Автоматичне оновлювання додатку та заблокуйте його

Дана процедура дозволить позбавить вас від проблем, пов'язаних з використанням програми YouTube.

Якщо з яких-небудь причин додаток продовжує працювати некоректно або ваш ТВ підтримує 4К формат (в назві моделі присутня літера "U", наприклад, 43UK30G або 55UC30G), будь ласка, зверніться в нашу цілодобову службу підтримки за телефоном 0 800 606 600. Наші фахівці детально ознайомляться з проблемою і допоможуть в її вирішенні.

Приємного перегляду!

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Додаток Меgogo

Для повноцінного використання додатку Megogo необхідно пройти авторизацію. Інколи клієнти стикаються з проблемою авторизації у додатку під час вводу свого логіна та пароля.

Для того, щоб увійти в свій обліковий запис, виконайте наступні дії:

 1. Запустіть додаток на ТВ

 1. Оберіть «Профіль» и «Увійти»

 1. Оберіть «Скористатися телефоном або ноутбуком»

 1. На екрані Ви побачите 5-значний код, який необхідно ввести у розділі «Профіль» на сайті компанії Megogo www.megogo.net/

 1. Відкрийте сайт компанії з будь-якого іншого пристрою, але не з ТВ

 1. Введіть логін та пароль і оберіть «Профіль»

 1. Далі оберіть «Мої пристрої»

 1. У полі «Код підключення» введіть 5-значний код з ТВ.

Протягом хвилини ваш ТВ увійде в обліковий запис Megogo і ви зможете повноцінно використовувати додаток.

Приємного перегляду!

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Налаштування телеканалів

Перед початком пошуку телеканалів перевірте підключення ТВ до антенного кабелю або кабелю подачі ТВ сигналу від Вашого постачальника послуг (оператор кабельного телебачення). Нагадуємо, що для пошуку цифрових ефірних телеканалів (тюнер Т2) слід використовувати антену з підсилювачем сигналу (яка має власне електропостачання). Якщо антена не має підсилювача сигналу, гарантувати якість зображення та повну кількість знайдених каналів ми не можемо.

 1. Оберіть у розділі Джерела «Телебачення» і натисніть на пульті «ОК»

 1. Після входу натисніть на пульті клавішу «Опції» (три рисочки) та оберіть Канал

 1. Оберіть тип джерела сигналу: антена або кабель (переміщення вправо/вліво), далі «Автоналаштування»

 1. Якщо Ви бажаєте налаштувати виключно цифрові канали, в типі пошуку оберіть CADTV(ЦТВ), якщо аналогові - зазначте ATV. Для налаштування цифрових та аналогових каналів використовуйте, будь ласка, комбінацію ATV+CADTV(ЦТВ). У переліку країн оберіть Україна (Ukraine)

 1. Після цього натисніть «Старт сканування». Якщо ваш оператор кабельного телебачення надає конкретні частоти мовлення, то їх можливо вказати, змінивши «Швидке сканування» на «Повне сканування»

Після завершення процесу сканування всі знайдені канали будуть збережені. Приємного перегляду!

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Оновлений додаток KIVI TV.

Додаток KIVI TV - це власний ОТТ сервіс торгової марки KIVI, який надає інтерактивне телебачення для всіх власників смарт телевізорів KIVI на операційній системі Android 6 та Android 7.

*Для всіх власників smart-телевізорів діє спеціальна пропозиція

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі надання доступу до сервісу «KIVI TV» на 1 місяць до пакету «Оптимальний» за спеціальною ціною - 1 гривня. Після завершення дії спеціальної пропозиції передбачене автоматичне списання стандартної місячної вартості пакету в розмірі 87 гривень.Відмовитись від продовження надання послуг можна в профілі Користувача сервісу«KIVI TV». Детальніше зi спеціальними умовами можна ознайомитися тут.

Після переходу в додаток пройдіть авторизацію по номеру телефону та оплатіть 1 гривню.

«Вітаємо! Підписку активовано. Приємного перегляду!"

Вхід у додаток

Для входу в додаток оберіть його в загальному списку встановлених додатків на вашому ТВ.

Авторизація

Для авторизації в додатку і отримання подарунка "Розширена підписка на 3 місяці" необхідно ввести номер телефону у форматі +380.

Після цього на Ваш телефон прийде SMS повідомлення з 6-ти значним кодом

Після введення коду буде відображено сторінку для переходу до перегляду каналів.

Профіль користувача

Для переходу в профіль користувача необхідно на головному екрані натиснути на стрілку вліво на пульті. Відкриється меню додатку.

За допомогою стрілок на пульті вгору і вниз виберіть поле з номером телефона та натисніть ОК. Після цього у вас буде відображено профіль користувача.

Купівля підписки

Для придбання підписки необхідно в профілі вибрати пункт "Підписки" і вибрати оптимальний для Вас пакет.

Оберіть строк дії підписки:

 • 1 місяць;
 • 3 місяці;
 • 6 місяців;
 • 1 рік.

Після вибору строку дії пакету перейдіть до оплати. Доступна оплата за допомогою банківської карти платіжної системи Visa або Mastercard.

Для оплати підписки вкажіть 16 цифр номера карти, термін дії у форматі 2 цифри місяця і 2 цифри року. Також вкажіть CVV-код, який вказано на зворотному боці вашої карти. Виконуючи оплату, ви приймаєте умови Угоди користувача.

Активація промокоду

Якщо у вас є промокод для KIVI TV, для його активації оберіть пункт "Ввести промокод" у профілі користувача.

Введіть промокод

Перегляд каналів

Для перегляду каналу необхідно вибрати його іконку на головній сторінці програми або через меню зліва екрану.

Для перегляду запису ефіру необхідно натиснути на кнопку "Меню каналів" і вибрати необхідну програму із запропонованого списку.

Додати канал в обране

Ви можете скласти свій список з обраних каналів. Для цього необхідно в плеєрі каналу натиснути на іконку "Додати канал до обраного" (Зірочка).

Після цього канал буде відображено в загальному списку обраних каналів.

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Інструкція з оновлення програмного забезпечення на телевізорах KIVI

Android 4.4/6

Перед початком оновлення програмного забезпечення збережіть всі потрібні Вам файли, що знаходяться в пам’яті ТВ на інший носій, оскільки процес оновлення видалить всі файли із пам’яті ТВ і поверне його до заводських налаштувань. Також зверніть увагу на наступні речі:

 • ЗАБОРОНЕНО вимикати телевізор під час процесу оновлення ПЗ до моменту, поки на екрані не з’явиться головне меню
 • ЗАБОРОНЕНО передавати прошивку третім особам, через те, що кожна прошивка підбирається під конкретну модель та серійний номер. Якщо використати даний файл для оновлення ПЗ іншої моделі, то можуть виникнути неполадки, для вирішення яких потрібно буде звертатись в сервісний центр

Послідовність дій при оновленні ПЗ за допомогою флешки:

 1. Перейдіть за посиланням, що було Вам надіслано після запиту на оновлення ПЗ
 2. Завантажте файл, що містить оновлення ПЗ, на Ваш комп’ютер
 3. Перейменуйте завантажений файл в "Mstarupgrade". Розширення файлу повинно бути "bin".
 4. Скопіюйте файл на флешку(не в папку, а просто в корінь) флеш-накопичувача(USB-флешки). Файлова система повинна бути FAT32, дізнатись про це можна, натиснувши праву клавішу на іконці флешки, і перейшовши у пункт "Властивості". Якщо файлова система флешки не FAT32, то потрібно запустити форматування флешки, перед початком форматування потрібно поміняти файлову систему на FAT32
 5. Вимкніть тв(має загорітись червоний індикатор внизу ТВ), та вставте у нього флешку з файлом оновлення ПЗ. Також вийміть з ТВ всі інші флешки на модулі.
 6. Затисніть на корпусі ТВ кнопку-джойстик у положенні "ввімкнення", та продовжуйте утримувати кнопку у такому положенні, поки на екрані не відобразиться початок процесу оновлення ПЗ.(В разі якщо під час оновлення ПЗ виникли складнощі, пристрій не реагує чи оновлення не відбувається, потрібно затиснути на корпусі ТВ кнопку-джойстик та не відпускаючи її вимкнути ТВ із розетки, далі ввімкнути ТВ в розетку так само не відпускаючи кнопку-джойстик.)
 7. Дочекайтесь закінчення процесу оновлення ПЗ (на екрані відобразиться головне меню ТВ)
 8. Після закінчення процесу оновлення вийміть флешку із ТВ, та видаліть файл оновлення ПЗ, щоб запобігти випадковому запуску процесу оновлення ПЗ телевізора

Android 7

Перед початком оновлення програмного забезпечення збережіть всі потрібні Вам файли, що знаходяться в пам’яті ТВ на інший носій, оскільки процес оновлення видалить всі файли із пам’яті ТВ і поверне його до заводських налаштувань. Також зверніть увагу на наступні речі:

 • ЗАБОРОНЕНО вимикати телевізор під час процесу оновлення ПЗ до моменту, поки на екрані не з’явиться головне меню
 • ЗАБОРОНЕНО передавати прошивку третім особам, оскільки кожна прошивка підбирається під конкретну модель та серійний номер. Якщо використати даний файл для оновлення ПЗ іншої моделі, то можуть виникнути неполадки, для вирішення яких потрібно буде звертатись в сервісний центр

Послідовність дій при оновленні ПЗ за допомогою флешки:

 1. Перейдіть за посиланням, що було Вам надіслано після запиту на оновлення ПЗ
 2. Завантажте файл "install.img", що містить оновлення ПЗ, на Ваш комп’ютер
 3. Скопіюйте файл на флешку(не в папку, а просто в корінь) флеш-накопичувача(USB-флешки). Файлова система повинна бути FAT32, дізнатись про це можна, натиснувши праву клавішу на іконці флешки, і перейшовши у пункт "Властивості". Якщо файлова система флешки не FAT32, то потрібно запустити форматування флешки, перед початком форматування потрібно поміняти файлову систему на FAT32
 4. Вимкніть тв з розетки, і вставте у нього флешку із файлом оновлення ПЗ, попередньо вийнявши з ТВ всі інші флешки та модулі.
 5. Ввімкніть тв в розетку
 6. Після ввімкнення тв в розетку автоматично запуститься процес оновлення ПЗ, перших 15-20 секунд може зображатися темний екран, потім відобразиться меню оновлення ПЗ
 7. Дочекайтесь закінчення процесу оновлення ПЗ (на екрані відобразиться головне меню ТВ)
 8. Після закінчення процесу оновлення вийміть флешку із ТВ, та видаліть файл оновлення ПЗ, щоб запобігти випадковому запуску процесу оновлення ПЗ телевізора

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Налаштування каналів

ANDROID 7

Налаштування цифрового телебачення.

Для того, щоб переглядати канали цифрового телебачення (Т2), спочатку під'єднайте антену, що має змогу отримувати сигнал Т2, до телевізора у відповідний порт Для початку налаштування ЦТБ у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення".

Далі, в полі "Країна" оберіть країну, в якій використовуєте ТВ. Після цього оберіть пункт "Автоналаштування DTV", і підтвердіть початок налаштування

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

Також Ви можете налаштувати цифрові канали вручну. Для цього оберіть пункт "Цифрова ручна настройка". Після цього задайте параметри номеру каналу, частоти та ширини смуги пропускання. Потім натисніть "Почати пошук" та дочекайтесь закінчення пошуку каналу.

Налаштування аналогового телебачення

Для того, щоб переглядати канали аналового телебачення, спочатку під'єднайте антену до телевізора у відповідний порт Для початку налаштування АТБ у розділі "Джерела" оберіть пункт "АТБ".

Далі, оберіть режим налаштування - автоматичний чи ручний.

Для початку автоматичного налаштування АТБ оберіть відповідний пункт, підтвердіть початок налаштування, і дочекайтесь його закінчення.

Для початку ручного налаштування АТБ оберіть відповідний пункт, після цього задайте параметри програми, системи звуку, системи кольору, та частоти каналу, та розпочніть пошук телеканалу.

Налаштування кабельного телебачення

Для початку налаштування ЦТБ у розділі "Джерела" оберіть пункт "DVB-C ".

Далі, в полі "Країна" оберіть країну, в якій використовуєте ТВ. Після цього оберіть пункт "Автоналаштування DTV", і підтвердіть початок налаштування

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можна починати перегляд каналів кабельного телебачення.

Також Ви можете налаштувати цифрові канали вручну. Для цього оберіть пункт "Цифрова ручна настройка". Після цього задайте параметри номеру каналу, частоти модуляції та символу. Потім натисніть "Почати пошук" та дочекайтесь закінчення пошуку каналу.

Налаштування супутникового телебачення

Щоб налаштувати канали супутникового телебачення, приєднайте кабель від супутникової антени до телевізора у відповідний порт. Для початку налаштування у розділі "Джерела" оберіть пункт "DVB-S2".

Після цього, у розділі "Супутник" оберіть ті супутники, по яких Ви хочете здійснити пошук.

У розділі "Транспондер" оберіть конфігурації параметрів, за якими здійснювати пошук.

У розділі в правій частині екрану Ви можете міняти параметри підключення до супутника.

Після того, як Ви обрали ті супутники, що Вас цікавлять, та внесли зміни у налаштуваннях супутника та транспондера, натисніть кнопку "Функції" на пульті, і оберіть пункт "Пошук".

Після цього задайте параметри пошуку, каналів та служб, і оберіть пункт "Ввести". Після цього ТВ почне пошук каналів супутникового телебачення.

ANDROID 6

Налаштування цифрового телебачення

Для того, щоб переглядати канали цифрового телебачення (Т2), спочатку під'єднайте антену, що має змогу отримувати сигнал Т2, до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення".

Далі, в полі "Країна" оберіть країну, в якій використовуєте ТВ, та натисніть на пункт "Наступний"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Антена", і підтвердіть початок налаштування, обравши пункт "Пошук"

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

Також Ви можете налаштувати Канали цифрового телебачення вручну. Для цього у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення". Після цього, коли на екрані з’явиться пункт "Виберіть місце розташування", натисніть кнопку "назад"

Після цього, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Антена", і оберіть пункт "Ручне налаштування цифрових каналів"

Після цього, задайте параметр каналу, і оберіть пункт "Пошук"

Щоб запустити автоматичний пошук каналів цифрового телебачення повторно, спочатку у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення"

Потім, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Антена", і оберіть пункт "Автоналаштування"

Далі, в полі "Тип пошуку" оберіть пункт "ЦТВ" Після цього, оберіть країну, у якій використовуєте ТВ, та натисніть на кнопку ОК на пульті

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

Налаштування аналогового телебачення

Для того, щоб переглядати канали аналового телебачення, спочатку під'єднайте антену до телевізора відповідний порт

Для початку налаштування АТБ у розділі "Джерела" оберіть пункт "АТБ".

Далі, в полі "Країна" оберіть країну, в якій використовуєте ТВ, та натисніть на пункт "Наступний"

Після цього, оберіть Пункт "Пошук", та дочекайтесь закінчення.

Також Ви можете налаштувати Канали цифрового телебачення вручну. Для цього у розділі "Джерела" оберіть пункт "АТБ".

Після цього, коли на екрані з’явиться пункт "Виберіть місце розташування", натисніть кнопку "назад"

Після цього, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Антена", і оберіть пункт "Ручне налаштування аналогових каналів"

Після цього, задайте параметри каналу, системи кольорів, звуку, і оберіть пункт "Пошук"

Також ви можете вручну регулювати частоту, на якій хочете шукати канал, обравши пункт Тонке налаштування, натискаючи на пульті кнопки "Вправо" і "Вліво"

Щоб запустити автоматичний пошук аналогових каналів повторно, спочатку у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення"

Потім, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Антена", і оберіть пункт "Автоналаштування"

Далі, в полі "Тип пошуку" оберіть пункт "АТВ"

Після цього, оберіть країну, у якій використовуєте ТВ, та натисніть на кнопку ОК на пульті

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

Налаштування кабельного телебачення

Для того, щоб переглядати кабельні канали, спочатку необхідно під'єднайтекабель, що надав Вам Ваш провайдер, до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування кабельного телебачення у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення".

Далі, в полі "Країна" оберіть країну, в якій використовуєте ТВ, та натисніть на пункт "Наступний"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Кабель", і підтвердіть початок налаштування, обравши пункт "Пошук"

Потім оберіть тип сканування - Швидке чи Повне сканування, та оберіть пункт "Старт Сканування"

При потребі Ви можете задати параметри частоти, модуляції, символів та коду мережі, обравши відповідний пункт у нижній частині екрану

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

Також Ви можете налаштувати кабельне телебачення вручну. Для цього у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення". Після цього, коли на екрані з’явиться пункт "Виберіть місце розташування", натисніть кнопку "назад"

Після цього, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Кабель", і оберіть пункт "Ручне налаштування цифрових каналів"

Після цього задайте параметри "частоти, довжини та модуляції сигналу, і після цього оберіть пункт "Пошук"

Щоб запустити автоматичний пошук каналів цифрового телебачення повторно, спочатку у розділі "Джерела" оберіть пункт "Телебачення"

Потім, натисніть на пульті на кнопку "Налаштування", та оберіть пункт "Канал"

Далі, в полі "Тип антени", оберіть пункт "Кабель", і оберіть пункт "Автоналаштування"

Далі, в полі "Тип пошуку" оберіть пункт "CADTV"

Після цього, оберіть країну, у якій використовуєте ТВ, та натисніть на кнопку "ОК" на пульті

Після цього дочекайтесь закінчення процесу налаштування, і далі можете починати перегляд каналів цифрового телебачення.

HB/FB

Автоматичне налаштування цифрового телебачення

Для того, щоб переглядати канали цифрового телебачення (Т2), спочатку необхідно під'єднати антену, що має змогу отримувати сигнал Т2, до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "DVB-T".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "Автопошук каналів"

Потім, за допомогою кнопок "Вліво" та "Вправо", оберіть пункт "ЦТБ"

Далі, в нижній частині екрану оберіть країну, в якій Ви використовуєте телевізор, натисніть кнопку "ОК" на пульті, та дочекайтесь закінчення пошуку

Ручне налаштування цифрових каналів

Для того, щоб переглядати канали цифрового телебачення (Т2), спочатку необхідно під'єднати антену, що має змогу отримувати сигнал Т2, до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "DVB-T".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "ЦТВ ручне налаштування"

Після цього, оберіть канал, якийй хочете шукати, за допомогою кнопок "Вправо" та "Вліво" на пульті, та натисніть кнопку ОК, щоб почати пошук

Автоматичне налаштування кабельного телебачення

Для того, щоб переглядати канали кабельного телебачення, спочатку необхідно під'єднати кабель від Вашого провайдера телебачення до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "Кабель".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "Автопошук каналів"

Після цього, задайте параметри пошуку.

Якщо ви хочете шукати канали по всьому доступному діапазону - у полі "Тип сканування" оберіть пункт "На весь екран".

Якщо ви хочете шукати канали на певній частоті і з певним мережевим індикатором - задайте ці параметри у відповідних полях Потім, за допомогою кнопок "Вліво" та "Вправо", оберіть пункт "ЦТБ+АТБ"

Далі, оберіть країну, в якій Ви використовуєте ТВ, та натисніть кнопку ОК, щоб почати пошук.

Ручне налаштування кабельного телебачення

Для того, щоб переглядати канали кабельного телебачення, спочатку необхідно під'єднати кабель від Вашого провайдера телебачення до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "Кабель".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "Ручне налаштування кабельного ТВ"

Після цього задайте параметри частоти, символу(кс/с) та QAM, та натисніть кнопку ОК, щоб розпочати пошук

Налаштування аналового телебачення

Для того, щоб переглядати канали аналового телебачення, спочатку необхідно під'єднати антену до телевізора у відповідний порт

Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "АТБ".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "Автопошук каналів"

Потім, за допомогою кнопок "Вліво" та "Вправо", оберіть пункт "АТБ"

Далі, в нижній частині екрану оберіть країну, в якій Ви використовуєте телевізор, натисніть кнопку "ОК" на пульті, та дочекайтесь закінчення пошуку

Ручне налаштування аналогових каналів

Для того, щоб переглядати канали аналового телебачення, спочатку необхідно під'єднати антену до телевізора у відповідний порт Для початку налаштування ЦТБ натисніть кнопку "INPUT" на пульті та оберіть пункт "АТБ".

Далі, натисніть на пульті кнопку "Menu", і оберіть пункт "АТБ Ручне налаштування"

Після цього задайте параметри номеру каналу, аудіосистеми, відеосистеми та оберіть пункт "Пошук"

Також Ви можете вручну підлаштувати частоту сигналу за допомогою пункту "Підстройка"

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/

Перше ввімкнення ТВ

Android 7

При першому ввімкненні ТВ ви матимете можливість налаштувати найпростіші функції, які необхідні для роботи ТВ, а саме: підключення пульта ДУ до тв за допомогою технології Bluetooth, налаштування мови, часу, та під’єднання до мережі Іnternet.

Для того, щоб почати експлуатувати тв, необхідно ввімкнути тв в розетку, і ввімкнути сам ТВ за допомогою кнопки на пульті або кнопки-джойстика на корпусі телевізора. Після цього почнеться процес завантаження операційної системи.

Коли процес закінчиться, Вам буде запропоновано підключити пульт ДУ до телевізора, використовуючи технологію Bluetooth.

Для цього необхідно одночасно затиснути дві клавіші, які вказані на екрані ТВ - кнопки "Назад" і "Налаштування", до моменту, поки зелений індикатор на пульті не почне блимати.

Після цього пульт автоматично приєднається до Вашого ТВ, і ви зможете використовоувати функцію "Google Assistant"(голосовий ввід).

Ви можете пропустити даний пункт налаштувань і продовжити користуватись пультом в ІЧ-режимі, натиснувши "Вправо" на пульті, проте надалі Вам буде НЕДОСТУПНА функція голосового вводу.

Також можна підключити пульт до телевізора за допомогою bluetooth пізніше, зайшовши в меню Налаштування - Bluetooth.

Потім необхідно переконатись, чи ввмікнено блютуз. Після цього потрібно натиснути на кнопку "Додати пристрої", і після цього затиснути кнопки "Назад" і "Налаштування", до моменту, поки зелений індикатор на пульті не почне блимати.

Потім ТВ визначить пульт як "Пульт KIVI RC18". Після цього необхідно натиснути кнопку ОК на Вашому пульті, і ТВ приєднається до пульта.

Коли пульт приєднано до ТВ за допомогою Bluetooth, при натисканні будь-якої клавіші на пульті буде світитись зелений індикатор. Якщо індикатор світиться червоним - значить пульт використовує ІЧ передатчик, і Ви не зможете користуватись голосовим вводом.

Наступний розділ налаштування дозволить обрати Вам мову інферфейсу ТВ. На вибір доступно мови - українська, російська та англійська

Наступний розділ дозволяє обрати часовий пояс, для правильного відображення часу в головному меню та коректної роботи додатків

Обравши часовий пояс, Ви перейдете на розділ підключення до мережі Інтернет. Ви можете обрати між підключенням до Інтернету за допомогою Wi-Fі або кабелю по локальній мережі. Якщо Ви підключили ethernet-кабель до телевізора, він автоматично створить підключення до мережі, і Вам просто потрібно обрати тип підключення "Локальна мережа".

Якщо Ви хочете підключити ТВ до інтернету за допомогою Wi-Fi, необхідно обрати пінкт "Wi-Fi", потім обрати Вашу мережу, і ввести пароль(якщо Ви встановили пароль на свою мережу Wi-Fi). Також Ви можете пропустити цей крок, натиснувши на кнопку "Пропустити" у нижній частині екрану. Надалі Ви зможете підключити Ваш ТВ до інтернету за допомогою кабелю чи Wi-Fi. З’єднання з мережею по кабелю відбудеться автоматично, для цього необхідно просто підключити кабель до ТВ. Щоб під’єднати ТВ до інтернету по Wi-Fi, неоюхідно перейти у розділ "Налаштування"- "Мережа", а потім обрати Вашу мережу, і в разі необхідності ввести пароль.

Після цього ТВ автоматично підключиться до мережі, і перейде на наступний екран налаштування.

Наступний розділ "Місцезнаходження" дозволяє обрати, у якому режимі використовувати ТВ. На вибір є два режими: "Дім" та "Магазин". Ми рекомендуємо використовувати режим "Дім", тому що режим "Магазин" створено виключно для того, щоб демонструвати можливості ТВ, коли він знаходиться на полиці в магазині.

Також Ви маєте можливість налаштувати параметри головного меню, і зробити інтерфейс більш зручним для Вас. Для цього неоюхідно натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ. Після натискання у правій частині екрану з’явиться меню, де можна налаштувати наступні параметри:

 1. Налаштувати фон головного меню.Ви маєте моєливість змінити фон головного меню. Для цього потрібно натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, а потім обрати пункт "Фон". У вас є змога обрати одне із зображень, що попередньо завантажено в пам’ять ТВ, або завантажити інше зображення з USB флешки. Для того, щоб завантажити нове зображення, необхідно вибрати пункт USB, потім в ньому обрати відповідний файл, і натиснути кнопку ОК.
 2. Налаштування додатків. Ви можете поміняти порядок розташування, прибрати чи видалити додатки, що знаходяться в головному меню. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Додатки". ПІсля цього Ви зможете обрати той додаток, яким хочете керувати. Для зміни розташування обраного додатку слід використовувати кнопки "Вправо" та "Вліво". Для того, щоб приховати обраний додаток в головному меню(не видаляючи його) неоюхідно натиснути клавішу "Вниз", і після цього обрати пункт "Сховати", натиснувши кнопку ОК на пульті. Для того, щоб додаток знову відображався, необхідно перейти у пункт "приховані додатки", що знаходиться у правій частині меню, натиснути ОК, вибрати додаток, що Вас цікавить, і після цього натиснути кнопку "Вниз" і обрати пункт "Показати". ПІсля цього додаток знов відображатиметься у головному меню ТВ. Щоб видалити додаток необхідно наситнути кнопку "Вверх" на пульті, і підтвердити видалення, вибравши пункт "ОК" на екрані тв.
 3. Налаштування розділів головного меню ТВ. Ви можете налаштувати позиції Розділів головного меню таким чином, щоб Вам було найбільш комфортно та зручно ним користуватись. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розділи". Після цього Ви зможете обрати Розділ, який Вас цікавить, та перемістити його на бажану позицію, або взагалі приховати з головного меню за допомогою кнопок "Вверх" і "Вниз". Для того, щоб прихований Вами розділ знов зображався в головному меню, необхідно знову натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розділи", в нижній частині меню, де знаходяться приховані розділи обрати той, що Вас цікавить, і перемістити його у верхню частину меню за допомогою кнопок "Вверх" і "Вниз".
 4. Налаштування розміру іконок. Ви можете налаштувати розмір іконок головного меню. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розмір Іконок", і потім обрати один із 4 варіантів, що Вам найбільше подобаються.
 5. Налаштування рекомендацій. Ви можете обрати додатки, які пропонуватимуть свій рекомендований контент, що відображатиметься у головному меню в розділі "Рекомендації". Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Рекомендації", після цього слід обрати додаток, від якого ви хочете чи навпаки не хочете отримувати відеорекомендації, і натискаючи кнопку "Ок" на пульті, вмикати чи вимикати їх.
 6. Інше. У розділі "Інше" ви можете керувати режимами використання ТВ, вмикаючи чи вимикаючи режим "В магазині". Ми не рекомендуємо вмикати режим "В магазині", коли користуєтесь телевізором вдома, оскільки цей режим спеціально розроблений для того, щоб показувати переваги ТВ в магазині.

Android 6

Для того, щоб почати експлуатувати тв, необхідно ввімкнути тв в розетку, і ввімкнути сам ТВ за допомогою кнопки на пульті або кнопки-джойстика на корпусі телевізора. Після цього почнеться процес завантаження операційної системи.

Коли процес закінчиться, Вам буде запропоновано під'єднати пульт ДУ до телевізора, використовуючи технологію Bluetooth.

Для цього необхідно одночасно затиснути дві клавіші, які вказані на екрані ТВ - кнопки "Назад" і "Налаштування", до моменту, поки зелений індикатор на пульті не почне блимати. Після того, як на екрані відобразиться повідомлення, що пульт успішно під'єднано до телевізора, натисніть кнопку ОК.

Ви можете пропустити даний пункт налаштувань і продовжити користуватись пультом в ІЧ-режимі, натиснувши "Вправо" на пульті, проте надалі Вам буде НЕДОСТУПНА функція голосового вводу. Також можна приєднати пульт до телевізора за допомогою bluetooth пізніше,

На вибір є два режими: "Домашній режим" та "Демо режим". Ми рекомендуємо використовувати режим "Дім", тому що режим "Магазин" створено виключно для того, щоб демонструвати можливості ТВ, коли він знаходиться на полиці в магазині.

Після цього Ви можете обрати між підключенням до Інтернету за допомогою Wi-Fі або кабелю по локальній мережі. Якщо Ви під'єднали ethernet-кабель до телевізора, він автоматично створить підключення до мережі, і Вам просто потрібно перейти у нижню частину екрану і натиснути кнопку "Пропустити"

Якщо Ви хочете підключити ТВ до інтернету за допомогою Wi-Fi, необхідно обрати Вашу мережу, і ввести пароль(якщо Ви встановили пароль на свою мережу Wi-Fi). Після підключення ТВ до інтернету потрібно обрати пункт "наступний крок"

Також Ви можете пропустити цей крок і не підключати Ваш ТВ до інтернету, натиснувши на кнопку "Пропустити" у нижній частині екрану. Надалі Ви зможете підключити Ваш ТВ до інтернету за допомогою кабелю чи Wi-Fi. З’єднання з мережею по кабелю відбудеться автоматично, для цього необхідно просто підключити кабель до ТВ. Щоб під’єднати ТВ до інтернету по Wi-Fi, необхідно перейти у розділ "Налаштування"- "Мережа", а потім обрати Вашу мережу, і в разі необхідності ввести пароль.

Після цього на екрані відобразиться надпис "Налаштування завершено", і Вам необхідно буде обрати пункт "Старт"

 1. Налаштувати фон головного меню. Ви маєте можливість змінити фон головного меню. Для цього потрібно натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, а потім обрати пункт "Фон". У вас є змога обрати одне із зображень, що попередньо завантажено в пам’ять ТВ, або завантажити інше зображення з USB флешки. Для того, щоб завантажити нове зображення, необхідно вибрати пункт USB, потім в ньому обрати відповідний файл, і натиснути кнопку ОК.
 2. Налаштування додатків. Ви можете поміняти порядок розташування, прибрати чи видалити додатки, що знаходяться в головному меню. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Додатки". Після цього Ви зможете обрати той додаток, яким хочете керувати. Для зміни розташування обраного додатка слід використовувати кнопки "Вправо" та "Вліво". Для того, щоб приховати обраний додаток в головному меню(не видаляючи його) необхідно натиснути клавішу "Вниз", і після цього обрати пункт "Сховати", натиснувши кнопку ОК на пульті. Для того, щоб додаток знову відображався, необхідно перейти у пункт "приховані додатки", що знаходиться у правій частині меню, натиснути ОК, вибрати додаток, що Вас цікавить, і після цього натиснути кнопку "Вниз" і обрати пункт "Показати". ПІсля цього додаток знов зображатиметься у головному меню ТВ. Щоб видалити додаток необхідно натиснути кнопку "Вверх" на пульті, і підтвердити видалення, вибравши пункт "ОК" на екрані тв.
 3. Налаштування розділів головного меню ТВ. Ви можете налаштувати позиції Розділів головного меню таким чином, щоб Вам було найбільш комфортно та зручно ним користуватись. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розділи". Після цього Ви зможете обрати Розділ, який Вас цікавить, та перемістити його на бажану позицію, або взагалі приховати з головного меню за допомогою кнопок "Вверх" і "Вниз". Для того, щоб прихований Вами розділ знов відображався в головному меню, необхідно знову натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розділи", в нижній частині меню, де знаходяться приховані розділи обрати той, що Вас цікавить, і перемістити його у верхню частину меню за допомогою кнопок "Вверх" і "Вниз".
 4. Налаштування розміру іконок. Ви можете налаштувати розмір іконок головного меню. Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Розмір Іконок", і потім обрати один із 4 варіантів, що Вам найбільше подобаються.
 5. Налаштування рекомендацій. Ви можете обрати додатки, які пропонуватимуть свій рекомендований контент, що зображатиметься у головному меню в розділі "Рекомендації". Для цього слід натиснути кнопку "Налаштування", коли ви знаходитесь в головному меню ТВ, потім слід обрати пункт "Рекомендації", після цього слід обрати додаток, від якого ви хочете чи навпаки не хочете отримувати відеорекомендації, і натискаючи кнопку "Ок" на пульті, вмикати чи вимикати їх.
 6. Інше. У розділі "Інше" ви можете керувати режимами використання ТВ, вмикаючи чи вимикаючи режим "В магазині". Ми не рекомендуємо вмикати режим "В магазині", коли користуєтесь телевізором вдома, оскільки цей режим спеціально розроблений для того, щоб показувати переваги ТВ в магазині.

0 800 606 600 | http://support.kivi.ua/