Питання та відповіді

Цікаві відео про KIVI Smart TV

Що собою являє компанія KIVI?

KIVI - це новий бренд техніки. СМАРТ-ТЕЛЕВІЗОРИ розроблені українськими професіоналами з багаторічним досвідом в реалізації споживчої електроніки, під девізом - "якість та доступність товару для співвітчизників".

Які розміри діагоналей доступні у продажу?

Ми пропонуємо телевізори звичних розмірів: 24, 32, 42, 43, 49, 50, 55, 65 дюймів. Ви запросто підберете з нашої лінійки той, який ідеально підійде для домашнього перегляду або бізнесу.

На базі якої операційної системи працюють ТВ KIVI?

Всі телевізори KIVI працюють на базі смарт-платформи Android, завдяки якій Вам буде доступно безліч додатків та розваг. Підключення до мережі інтернет можливе за допомогою вбудованого WiFi-модулю або LAN-роз'єму. Геть кабелі, тарілки, приставки та сумні думки - життя, сповнене інформації та розваг чекає Вас всього у парі кліків.

Як активувати можливість встановлення додатків не з Google Play?

Заходимо до меню налаштувань та дозволяємо встановлення додатків з невідомих джерел. Потрібно переключити повзунок з положення «заборонити» у положення «дозволити», кнопкою вліво або вправо. І натиснути ОК. Сам пункт знаходитися трохи нижче інших.

Телевізор не вмикається

Якщо ваш телевізор під час увімкнення, відображає логотип-заставку, а потім вимикається, зверніться в нашу цілодобову службу підтримки за безкоштовним номером телефону: 0 800 606 600 або в режимі чату за адресою: support.kivi.ua. Наші консультанти допоможуть вам у вирішенні даної несправності.

OnlineПідтримка